Loading...
Öğrenci Servisi

Öğrenci Servisi

Öğrenci taşımacılığı hizmetimizde ALA TUR sizlerin emaneti, dünyadaki en önemli varlığımız olan çocuklarımızı taşıdığının bilincindedir. Öğrenci servisi hizmeti verdiğimiz çocuklarımızın bizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bunu çalışan personelimize en iyi biçimde benimsetiyoruz. Çocuklarımıza öğrenci taşımacılığı hizmeti verirken asıl amacımız; evden okula, okuldan eve ulaşımlarını sağlarken en kısa güzergahı kullanarak çocuklarımızın servis araçlarında çok zaman geçirmemelerini sağlamak.

Öğrenci taşımacılığı ve çocuklarımız söz konusu olduğunda konuya daha büyük bir hassasiyet ve ciddiyet ile yaklaşmamız gerektiğini biliriz. Sorumluluklarımızı yerine getiririz. Çocuklarımız, seyahatleri boyunca her türlü riskten arındırılmıştır, üstelik araç içinde geçirdikleri sürede arkadaşları ve formasyon eğitimi almış sürücüleri sayesinde hoşça vakit geçirirler araçlarda yolculuk boyunca öğrencilere dinletilecek müzik okul yönetimi tarafından belirlenir.

Çocuklarımız ALA TUR hizmet araçlarında güven içinde seyahat ederler. Tüm araç sürücüleri standart ehliyet dışında ileri sürüş belgesi sahibidir. Periyodik olarak trafik kuralları hakkında seminerlere katılırlar.

ALA TUR tarafından Öğrencilerimize tahsis edilen tüm araçların güzergahlarını saat ve yol olarak gösteren haritaları mevcuttur. Bu haritalar sayesinde aracın hangi saatte nerede olduğunu takip etme olanağı vardır.

Bunların yanı sıra öğrenci taşımacılığı yapan araçlarımız konuya özel donanımlara sahiptir.

Tüm araçlarda özel olarak hazırlanmış deprem çantası, S.O.S. desteği ve rehber öğretmen bulunur. Ayrıca tüm öğrencilerimiz seyahatleri boyunca sigortalıdır. Araçlarımız olumsuz hava koşullarına hazırlıklıdır. Her araç, hava koşullarına göre hazırlık yaptıktan sonra hizmet verir.

Öğrenci servisi hizmeti verdiğimiz okullara servis sorumlusu görevlendirerek oluşabilecek aksaklıkları, sorunları önceden tespit edip herhangi bir aksama meydana gelmeden çözüm üretiyoruz böylece öğrenci servisi hizmetimizle okulun programında herhangi bir aksaklık olmadan hizmet veriyoruz.