Loading...
Kültür Turları

Kültür Turları

Yurtiçi ve yurtdışı kültürel değerleri tüm yönleriyle yakından tanımak için ALA TUR  kültür turları ideal olanaklar sunuyor. Yurdumuz, tarih boyunca birçok uygarlığın beşiği ve köprüsü olmuş bir uygarlıklar şelalesidir. Halkı, uygarlıkları ve tarihiyle bölünmez bir bütündür. Uzun tarihi boyunca çeşitli adlarla anılmış olan ANADOLU, o şanlı geçmişi, o eşsiz uygarlıkların mirasçısı ve sahibi olarak sonsuza kadar sürecektir.

Bu süreç içerisinde Yurdumuzun uygarlık geçmişini, topraklarındaki kültür birikimini kucaklamak isteyen bir anlayışla ALA TUR olarak siz değerli misafirlerimize Kültür Turlarımızı sunuyoruz.

Tarihi tekarar yaşamak günümüzün olağanlığından kurtulmak istiyor ve kültür turu ilacımdır diyorsanız ALA TUR daima hizmetinizde…

Günübirlik Gezi ve Doğa Turları

ALA TUR farkıyla her türlü özel gezi organizasyonlarınızda klimalı,müzik yayını olan lüks araçlarımızdan faydalanabilir ulaşmak istediğiniz noktaya yanınızda getireceğiniz film, klip cdlerinizi izleyerek keyifle gidebilirsiniz.

Eğer arkadaşlarınızla birlikte bir şeyler yapmak ve işlerinizden çok uzun süreli ayrılamıyorsanız ya da farklı bir gün geçirmek istiyorsanız günübirlik turlar tam size göre. Biribirinden güzel turlara ALA TUR lüks araçları ile katılabilir haftanın yorgunluğundan arınabilir hayatınıza renk katabilirsiniz.