Loading...
Personel Servisi

Personel Servisi

Servis taşımacılığını karara bağlamadan önce ALA TUR ile görüşmenizin ve teklif almanızın sizlere kıyaslama anlamında geniş fayda sağlayacağına inanıyoruz.

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. ALA TUR ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan beri artık pazartesi sendromları da yaşamıyoruz. Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyoruz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim ALA TUR.

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, hergün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur. ALA TUR olarak bizim amacımız, bu kabusu tatlı bir düşe dönüştürmektir. Uzman ekibimiz ile; doğru, zamanında ve güvenli bir yolculuk sunmaya odaklanmış ALA TUR personel taşımacılığında en doğru tercihtir.

Personelinizin işe tam vaktinde başlaması, trafik sıkıntılarından doğacak performans kayıplarını minimum düzeye indirgemek için ALA TUR  tarafından mesafeler baz alınmaksızın rahat güzergahlar belirlenir.

Tarafınıza hizmet veren araçların yedeği bulunur. Bu sayede olası problemler çalışanlarınıza ve size yansımadan giderilir. Yolcularımız araçta bulundukları süre boyunca sigorta güvencesi altına alınmıştır.

Araçlarımız da yapılan müzik yayınları hizmet verdiğimiz firma yetkililerinin onayladığı kanallar arasından seçilir.